W przestrzeni serca
tech. mieszana, 80x80

Wewnętrzna moc
tech. mieszana, 80x80

Ziarno życia
tech. mieszana, 100x100

Rozkwit
tech. mieszana, 100x100

Garuda
tech. mieszana, 100x100

SPRZEDANY

Marta Kołodzińska
Twórczość Marty Kołodzińskiej jest konsekwencją jej wieloletnich, duchowych poszukiwań. Po swoje obrazy udaje się podczas wewnętrznych podróży, a tematem każdego z nich staje się to, co wyłowi z przestrzeni siebie.
Podróże w głąb siebie otwierają przed nią świat pełen energetycznych skarbów zbudowanych z fraktali Miłości. Wydobywa i przekłada na płótno ten fraktal, który poruszy i przebudzi uśpioną część drugiego człowieka, by później rozchodząc się jak fala, rozbudzić jego resztę…
Maluje, bo jak sama mówi, chciałaby swoim wewnętrznym ogniem, odpalić ogień u innych ludzi - tak, jak świeczka odpala świeczkę - i robi to, dzieląc się swoją energetyczną sztuką dając barwnym kompozycjom życie.
Energia obrazów wprowadza człowieka w magiczny świat, a kolory uzupełniają życie człowieka w spokój, harmonię, szczęście i radość...
Obrazy artystki znajdują się w zbiorach prywatnych i kolekcjonerskich w Polsce i poza jej granicami. W 2019 jej obrazy zostały nagrodzone w konkursie Sztuki Intuicyjnej w Zabrzu i od tej pory zasilają zbiory Kolekcji Barwy Śląska.