Marta Kołodzińska
Twórczość Marty Kołodzińskiej jest konsekwencją jej wieloletnich, duchowych poszukiwań. Po swoje obrazy udaje się podczas wewnętrznych podróży, a tematem każdego z nich staje się to, co wyłowi z przestrzeni siebie.
Podróże w głąb siebie otwierają przed nią świat pełen energetycznych skarbów zbudowanych z fraktali Miłości. Wydobywa i przekłada na płótno ten fraktal, który poruszy i przebudzi uśpioną część drugiego człowieka, by później rozchodząc się jak fala, rozbudzić jego resztę…
Maluje, bo jak sama mówi, chciałaby swoim wewnętrznym ogniem, odpalić ogień u innych ludzi - tak, jak świeczka odpala świeczkę - i robi to, dzieląc się swoją energetyczną sztuką dając barwnym kompozycjom życie.
Energia obrazów wprowadza człowieka w magiczny świat, a kolory uzupełniają życie człowieka w spokój, harmonię, szczęście i radość...
Obrazy artystki znajdują się w zbiorach prywatnych i kolekcjonerskich w Polsce i poza jej granicami. W 2019 jej obrazy zostały nagrodzone w konkursie Sztuki Intuicyjnej w Zabrzu i od tej pory zasilają zbiory Kolekcji Barwy Śląska.

W przestrzeni serca
tech. mieszana, 80x80

Wewnętrzna moc
tech. mieszana, 80x80

Ziarno życia
tech. mieszana, 100x100

Rozkwit
tech. mieszana, 100x100

Garuda
tech. mieszana, 100x100

SPRZEDANY